CHP’den Cedit’te iftar sonrası ziyaretleri

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit ilçe Başkanlığı önceki akşam İzmit’in Cedit Mahallesinde iftar vakti sonrası vatandaşlarla buluştu.

CHP Kocaeli Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki CHP İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İlçe yöneticiler Ali Kuzu, Mehmet Baştürk, Engin Eraslan, Cedit Mahallesi Temsilcisi Gökhan Korkmaz, Üniversite Komisyonu Başkanı Anıl Deniz Pişkin ve partililer iftar sonrası Cedit Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

CEP YAKAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ 24 HAZİRAN’DA

İzmit Cedit Mahallesi’nde iftar sonrasında kahvelerde oturan vatandaşlarla buluşan CHP’li heyet buradaki vatandaşların sorunlarını dinledi. Özellikle Cedit Mahallesi’nde yaşanan kentsel dönüşüm konusunda bilgi alan CHP’liler konuyla ilgili olarak çalışmalarını sürdüreceklerini ve 24 Haziran’daki seçimlerden sonra CHP iktidarında insana rağmen politika üretilmeyeceğini açıkladı. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise gerek kentsel dönüşüm gerekse cep yakan sorunların çözümünün 24 Haziran sonrasında ve Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı döneminde geleceğini açıkladı. Vatandaşlarla bol bol sohbet eden Milletvekili Hürriyet ve beraberindeki CHP’liler hayırlı Ramazanlar dilemeyi ihmal etmedi.